Chuwi Freebook – lekki laptop konwertowalny z 13,5-calowym ekranem dotykowym

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Chuwi wprowadziło na rynek konwertowalny laptop Freebook, wyposażony w 13,5-calowy laminowany ekran dotykowy IPS, który obraca się o 360°, dzięki czemu urządzenia można używać również jako tabletu z obsługą cyfrowego wprowadzania danych za pomocą pióra. Ekran ma rozdzielczość 2256 × 1504 pikseli przy proporcjach 3:2 i obsługuje do 10 jednoczesnych dotknięć.

Chuwi Freebook to eleganckie, stylowe urządzenie, które oferuje wysoką wydajność i różnorodne funkcje zapewniające komfortową pracę. Grubość obudowy Freebooka wynosi zaledwie 8 mm, waga – 1340 g. Laptop oparty jest na procesorze Intel Core i3-1215U opartym na architekturze Intel Alder Lake o częstotliwości taktowania do 4,4 GHz i możliwości jednoczesnego przetwarzania 8 wątków rozkazowych . Jego sześciordzeniowa konfiguracja z dwoma dedykowanymi rdzeniami o wysokiej wydajności i czterema energooszczędnymi rdzeniami zapewnia optymalną dystrybucję mocy dla wymagających zadań przy poborze mocy w zakresie 15-20 W. W połączeniu z 12 GB pamięci RAM LPDDR5 i dyskiem SSD 512 GB procesor zapewnia szybkie przetwarzanie aplikacji i płynne surfowanie po Internecie. Stabilne połączenie bezprzewodowe gwarantują karty bezprzewodowe Wi-Fi 6 802.11ax i Bluetooth 5.2.

Bateria 46,2 Wh z szybkim ładowaniem 65 W pozwala na płynną pracę urządzenia przez 6-8 godzin.

Chuwi Freebook jest wykonany w stylowej obudowie ze stopu metalu i tworzywa sztucznego. Jest to wszechstronny laptop, który oferuje równowagę wydajności, stylu i przenośności. Jest idealny dla studentów, profesjonalistów i kreatywnych użytkowników.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz