CCP Games prezentuje dodatek EVE Online w Excelu i ogłasza beta testy

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
1 min. czytania

Firma CCP Games poinformowała o rozpoczęciu zbierania aplikacji do testów beta dodatku do kosmicznej gry wieloosobowej EVE Online dla programu Microsoft Excel. Deweloper pokazał też, jak to narzędzie będzie wyglądać. Przyszła możliwość dosłownego grania przy stołach została ogłoszona w maju ubiegłego roku.

Jak zapowiadają twórcy, za pomocą dodatku EVE Online w programie Microsoft Excel możliwe będzie wyodrębnienie danych z gry i bezpośrednie wyświetlenie ich w tabelach. Lista zawiera informacje o aktywach, historii zamówień w systemie transakcyjnym, saldzie portfela i innych statystykach postaci. Jak to będzie wyglądać, możecie zobaczyć na załączonych zrzutach ekranu.

EVE-Excel_2.png Zobacz wszystkie obrazy (2)

CCP Games jest obecnie w fazie zamkniętych testów beta tej funkcji. Każdy użytkownik może złożyć wniosek. Deweloper ostrzega jednak, że nie wszyscy zostaną zatwierdzeni, ponieważ osoby z „najszerszego spektrum” są traktowane priorytetowo, aby otrzymywać różnorodne opinie. Warto zauważyć, że testy będą prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz