Bethesda zdenerwowała fanów, którzy spodziewali się nowej prezentacji Starfield w najbliższym czasie

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

PCGamesN zauważyło, że obiecana przez Microsoft nowa prezentacja ambitnej kosmicznej gry RPG Starfield od Bethesda Game Studios może być dalej niż fani mają nadzieję.

Przypomnijmy, że w styczniu amerykańska platformówka potwierdziła osobny program demonstrujący Starfield. Daty nie zostały podane, ale Bethesda obiecała nie zwlekać i ogłosi datę premiery gry już „bardzo szybko”.

Sądząc po niedawnym komentarzu VaultOfDaedalus, menedżera społeczności Bethesdy na Discordzie, nowa prezentacja Starfield będzie musiała poczekać, ponieważ firma „wciąż” rozwiązuje niektóre problemy.

„Będziemy mieli coś do powiedzenia na temat demonstracji, kiedy będzie gotowa. Wciąż coś dla niej załatwiamy. Wiem, że nie spodziewałeś się takiej odpowiedzi, ale żadne szczegóły nie są ukryte” – zapewnił VaultOfDaedalus.

Dziennikarze serwisu PCGamesN sugerują, że nadchodząca prezentacja Starfield może być jeszcze w fazie planowania. Ponieważ „żadne szczegóły nie są ukrywane”, Bethesda może nadal nie zdecydować o dacie pokazu.

Wcześniej informowano, że Microsoft pcha Bethesdę ze Starfieldem. Właściciel platformy rzekomo chce wydać grę przed końcem bieżącego roku fiskalnego, czyli w czerwcu, podczas gdy twórcy liczą na przesunięcie premiery na jesień.

Starfield ma ukazać się w pierwszej połowie tego roku na PC (Steam, Microsoft Store), Xbox Series X i S oraz Game Pass (PC i Xbox). Według nieoficjalnych informacji projekt ukaże się jeszcze w czerwcu.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz