49 gramów za 280 dolarów – Razer przedstawił swoją najlżejszą bezprzewodową mysz do gier Viper Mini Signature Edition

Redaktor NetMaster
Redaktor NetMaster
2 min. czytania

Razer zaprezentował swoją najlżejszą bezprzewodową mysz do gier, Viper Mini Signature Edition. Ważąca zaledwie 49 g, o 16% lżejsza niż Viper V2 Pro, jest jedną z najlżejszych myszy, jakie kiedykolwiek wyprodukował duży producent.

Korpus Viper Mini Signature Edition jest wykonany ze stopu magnezu. Według producenta urządzenie posiada najszybszą technologię bezprzewodową, która zapewnia maksymalną wydajność podczas pracy. Zastrzeżony czujnik optyczny Razer Focus Pro 30K jest używany z rozdzielczością do 30 000 DPI (punktów na cal) i obsługuje akcelerację do 70G. Do połączenia bezprzewodowego używany jest adapter HyperPolling o częstotliwości odpytywania do 4000 Hz. Obsługiwane jest również połączenie przewodowe przez USB typu C.

Nowość ma pięć przycisków (w tym kółko) i wykorzystuje przełączniki optyczne Optical Mouse Switches Gen-3 z deklarowanym zasobem 90 milionów kliknięć. Autonomiczną pracę zapewnia wbudowany akumulator, który może pracować bez ładowania do 60 godzin. Aby uzupełnić energię, zapewniono interfejs USB typu C, a sam proces zajmuje mniej niż 90 minut.

„Chcieliśmy wyjść poza tradycyjny projekt plastra miodu, a to wymagało materiału o dobrym stosunku wytrzymałości do masy. Po rozważeniu plastiku, włókna węglowego, a nawet tytanu, wybraliśmy stop magnezu ze względu na jego wyjątkowe właściwości” – powiedział Charlie Bolton, szef działu wzornictwa przemysłowego w firmie Razer.

Aby stać się posiadaczem bezprzewodowej myszy gamingowej Razer Viper Mini Signature Edition trzeba będzie zapłacić 280 dolarów. Będzie dostępny do kupienia wyłącznie na stronie producenta od 11 lutego.

Udostępnij ten artykuł
Dodaj komentarz